DL3810-11RM
MFR.Part #
DL3810-11RM
JLCPCB Part #
C20613783
Package
P=3.81mm
Description
1 11P 15A 250V 3.81mm Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS