DL3810-10YM
MFR.Part #
DL3810-10YM
JLCPCB Part #
C20613804
Package
P=3.81mm
Description
1 10P 15A 250V 3.81mm Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS