DL3810-10Y
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
DL3810-10Y
JLCPCB Part #
C20613744
Package
P=3.81mm
Description
1 10P 15A 250V 3.81mm Gold Phosphor bronze P=3.81mm Automobile Connectors ROHS