DL25018-4AWD-S
MFR.Part #
DL25018-4AWD-S
JLCPCB Part #
C22382738
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Beige Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 With post XA Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS