DL25018-3AS
MFR.Part #
DL25018-3AS
JLCPCB Part #
C22382699
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P Beige Brass PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS