DL25018-16A
MFR.Part #
DL25018-16A
JLCPCB Part #
C22382693
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16 16P 1x16P 2.5mm 250V 3A Beige Brass PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS