DL25018-13A
MFR.Part #
DL25018-13A
JLCPCB Part #
C22382690
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A Beige Brass K Pin PA Through Hole Tin UL94V-0 XA Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS