DL12508-10AWB
Extended
Manufacturer
DLL
MFR.Part #
DL12508-10AWB
JLCPCB Part #
C22392809
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 10 10P 125V 1A 1x10P Auxiliary Solder Pin Brass LCP PanelMate(MX 1.25) Surface Mount, Right Angle UL94V-0 maize-yellow SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS