2EDG-5.08-5AWH
MFR.Part #
2EDG-5.08-5AWH
JLCPCB Part #
C22397924
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~28 15A 1x5P 300V 5 5.08mm 5P Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS