SBT10100FCT
Extended
Manufacturer
DIYI Elec Tech
MFR.Part #
SBT10100FCT
JLCPCB Part #
C3033521
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 1.8uA 100V 10A 750mV@5A 80A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS