MBR20200CD
Extended
Manufacturer
DIYI Elec Tech
MFR.Part #
MBR20200CD
JLCPCB Part #
C3033534
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 200V 20A 50uA 920mV@10A TO-252-2 Schottky Diodes ROHS