MBR20100CTD
Extended
Manufacturer
DIYI Elec Tech
MFR.Part #
MBR20100CTD
JLCPCB Part #
C129881
Package
TO-220AB-3
Description
-55℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 50uA 850mV@20A TO-220AB-3 Schottky Diodes ROHS