ZMM16BR13
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
ZMM16BR13
JLCPCB Part #
C3740300
Package
SOD-80C
Description
-50℃~+175℃ 1 Independent 100nA@12V 15.68V~16.32V 16V 500mW ±2% SOD-80C Zener Diodes ROHS