Z1SMA100
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
Z1SMA100
JLCPCB Part #
C3728888
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 1.5W 100V 1uA@75V 94V~106V ±5% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS