P6SMBJ90CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ90CA-AQ
JLCPCB Part #
C3699468
Description
100V 146V 1uA 4.1A 600W 90V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS