P6SMBJ90
MFR.Part #
P6SMBJ90
JLCPCB Part #
C3703726
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 100V 160V 1uA 3.8A 600W 90V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS