P6SMBJ85A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ85A
JLCPCB Part #
C3701948
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 137V 1uA 4.4A 600W 85V 94.4V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS