P6SMBJ54A
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P6SMBJ54A
JLCPCB Part #
C3711430
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS