P6SMBJ22CA-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ22CA-AQ
JLCPCB Part #
C3703931
Description
-50℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS