P6SMBJ16A-AQ
MFR.Part #
P6SMBJ16A-AQ
JLCPCB Part #
C3702109
Description
-50℃~+150℃ 16V 17.8V 1uA 23.1A 26V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS