P4SMAJ78A
MFR.Part #
P4SMAJ78A
JLCPCB Part #
C3706586
Description
-50℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A 400W 78V 86.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS