P4SMAJ70C
MFR.Part #
P4SMAJ70C
JLCPCB Part #
C3705125
Description
-50℃~+150℃ 125V 1uA 3.2A 400W 70V 77.8V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS