P4SMAJ26A-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P4SMAJ26A-AQ
JLCPCB Part #
C3702471
Description
-50℃~+150℃ 1uA 26V 28.9V 400W 42.1V 9.5A TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS