P2000DTL-CT
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
P2000DTL-CT
JLCPCB Part #
C17284578
Package
Plugin
Description
-50℃~+175℃ 10uA@200V 160V 20A 870mV@5A Plugin Diodes - General Purpose ROHS