MM3Z4V7-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MM3Z4V7-AQ
JLCPCB Part #
C3728368
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 2uA@1V 300mW 4.4V~5V 4.7V SOD-323 Zener Diodes ROHS