MM3Z16B-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
MM3Z16B-AQ
JLCPCB Part #
C3740251
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 100nA@12V 15.85V~16.51V 16V 300mW ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS