DI035N10PT-AQ
MFR.Part #
DI035N10PT-AQ
JLCPCB Part #
C5673272
Package
QFN-8(3x3)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.22nF 100V 18mΩ@10V 2.5V 22nC@10V 25W 35A QFN-8(3x3) MOSFETs