DBI20-12B
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
DBI20-12B
JLCPCB Part #
C3589835
Package
DBI-B
Description
-50℃~+150℃@(Tj) 1.2kV 1.3V@20A 10uA@1.2kV 20A 210A Three-Phase Rectifier DBI-B Bridge Rectifiers ROHS