BZX84C3V9
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C3V9
JLCPCB Part #
C3733101
Package
SOT-23(TO-236)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 3.7V~4.1V 3.9V 300mW 3uA@1V ±5% SOT-23(TO-236) Zener Diodes ROHS