2BZX84C5V1
MFR.Part #
2BZX84C5V1
JLCPCB Part #
C3738413
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 2uA@2V 300mW 4.8V~5.4V 5.1V 60Ω ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS