2BZX84C4V3
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
2BZX84C4V3
JLCPCB Part #
C3733794
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 300mW 3uA@1V 4.3V 4V~4.6V ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS