1.5SMCJ20CA-AQ
MFR.Part #
1.5SMCJ20CA-AQ
JLCPCB Part #
C3702813
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS