1.5SMCJ70A
MFR.Part #
1.5SMCJ70A
JLCPCB Part #
C3708440
Description
-50℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 1uA 70V 77.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS