DIO3584TP14
Extended
Manufacturer
DIOO
MFR.Part #
DIO3584TP14
JLCPCB Part #
C444637
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 1.4MHz 2V~5.5V 3mV 4 40mA 45nV/√Hz@1kHz 5.5V 5pA 5pA 5uV/℃ 600V/ms 60uA 75dB Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output TSSOP-14 Operational Amplifier ROHS