DIO20884TP14
Extended
Manufacturer
DIOO
MFR.Part #
DIO20884TP14
JLCPCB Part #
C444557
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 1.4V~5.5V 100dB 190nV/√Hz@1kHz 1pA 1pA 2mV 3.5V/ms 30mA 4 5uV/℃ 600nA 7V Rail-to-Rail Input, Rail-to-Rail Output TSSOP-14 Operational Amplifier ROHS