URB4812YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
URB4812YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C42368146
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.666A 1000uF 12V 13.2mm 18V~75V 20W 25.4mm 25.4mm 300kHz 75mVp-p 88% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery Plugin,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS