K7812-500R3
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
K7812-500R3
JLCPCB Part #
C909660
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 10.2mm 1000uF 11.6mm 12V 15V~36V 200uA 45mVp-p 500mA 7.5mm 96% Short Circuit Protection ±1% 插件 DC-DC Power Modules ROHS