B2405LS-1WR3
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
B2405LS-1WR3
JLCPCB Part #
C5365581
Package
SIP,19.6x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.1mm 1000uF 19.6mm 200mA 24V 50mVp-p 5V 5mA 6mm 83% Short Circuit Protection SIP,19.6x6mm DC-DC Power Modules ROHS