B1203LS-1WR2
Extended
Manufacturer
DEXU Electronics
MFR.Part #
B1203LS-1WR2
JLCPCB Part #
C5244117
Package
SIP,19.6x6mm
Description
-40℃~+85℃ 10.1mm 1000uF 12V 19.6mm 3.3V 303mA 50mVp-p 6mm 80% Short Circuit Protection ±5% SIP,19.6x6mm DC-DC Power Modules ROHS