15EDGKM-5.08-04P-14-00A(H)
MFR.Part #
15EDGKM-5.08-04P-14-00A(H)
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 4 450V 4P 5.08mm 7A Female Plug Green Screw Screw Connection (M2) - Pluggable System Terminal Block ROHS