DZ200R-22-16-44
MFR.Part #
DZ200R-22-16-44
JLCPCB Part #
C47278486
Package
Plugin,P=2mm
Description
1.5A 16P 2 2.8mm 2mm 2x8P 4.4mm 4mm Black Brass Double Molded Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2mm Pin Headers ROHS