DZ127R-11-05-20
Extended
Manufacturer
DEALON
MFR.Part #
DZ127R-11-05-20
JLCPCB Part #
C47278492
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
1 1.27mm 1A 1x5P 2.54mm 2.9mm 2mm 5P Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS