DW254R-11-06-85
MFR.Part #
DW254R-11-06-85
JLCPCB Part #
C2935900
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 1x6P 2.54mm 3A 3mm 6P 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS