DW200R-11-24-43
MFR.Part #
DW200R-11-24-43
JLCPCB Part #
C7506695
Package
Plugin,P=2mm
Description
1 1.5A 1x24P 2.8mm 24P 2mm 4.3mm Gold Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2mm Female Headers ROHS