WI0402UC62NJST-HF
MFR.Part #
WI0402UC62NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221157
Description
1.4Ω 1.62GHz 100mA 25@250MHz 62nH Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS