WI0402UC56NJST-HF
MFR.Part #
WI0402UC56NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221156
Description
1.76GHz 100mA 25@250MHz 56nH 970mΩ Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS