WI0603AQD2R2MST-HF
MFR.Part #
WI0603AQD2R2MST-HF
JLCPCB Part #
C22463742
Description
1.3A 18@1MHz 2.2uH 380mΩ 630mA 90MHz Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS