SFEK252010S-1R0N-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFEK252010S-1R0N-HF
JLCPCB Part #
C22464256
Package
1008
Description
1uH 2.6A 4A 80mΩ ±30% 1008 Power Inductors ROHS