SFE4030A-8R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-8R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464076
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 117mΩ 2.1A 8.2uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS