WI0402UC2N7JST-HF
MFR.Part #
WI0402UC2N7JST-HF
JLCPCB Part #
C18221132
Description
10.4GHz 12@250MHz 170mΩ 2.7nH 400mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS